Skip to main content

Wielkie otwarcie!

Westo to nie tylko miejsce, gdzie można skosztować pysznych, wegetariańskich dań, ale również cieszyć się nowoczesnym i przytulnym wnętrzem. Restauracja znajduje się w samym centrum Krakowa, w pobliżu Rynku Głównego.

Westo oferuje szeroki wybór dań wegetariańskich, w tym śniadania, lunch i obiady. Menu składa się z sezonowych i lokalnych składników, które są starannie wyselekcjonowane i przygotowywane z pasją przez doświadczonych kucharzy. Dania są nie tylko pyszne, ale również zdrowe i sycące.

Restauracja Westo stawia na nowoczesność i innowacyjność, dlatego w menu znajdują się również dania wegańskie oraz bezglutenowe. Z myślą o klientach, którzy nie mają czasu na wizytę w restauracji, Westo oferuje również opcję zamówienia dań na wynos.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść zdrowe i smaczne wegetariańskie dania, Westo to doskonały wybór. W nowej restauracji można spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi, a także zamówić jedzenie do domu. Nie wahaj się, odwiedź Westo i przekonaj się, że wegetariańskie jedzenie może być naprawdę pyszne!